درباره‌ی ما

موسسه فرهنگی هنری رهنما پس از سال ها فعالیت در حوزه های مختلف فرهنگي، هنري، چاپ و تبليغات، از سال 1382 به باز تولید آثار هنرمندان بزرگ ایران و جهان تحت عنوان "باسمه" و در قالب محصولات کاربردی مانند:  تابلو(پرس روی چوب،بوم، شاسی) زیر لیوانی، لیوان، موس پد، گلدان، تیشرت، انواع دفتر یادداشت و تقویم پرداخت.

 

باسمه با داشتن مجموعه ای بالغ بر 5000 اثر شاخص نقاشی و عکس از هنرمندان ایران و جهان، یکی از کامل ترین آرشیوها برای هنر دوستان در ایران است.

همچنین این مجموعه از سال 1385 و در ادامه فعالیت های فوق، جهت ارائه، معرفی و فروش محصولات هنری و کاربردی هنرمندان و تولید کنندگان ایرانی، فروشگاه مرکزی باسمه را واقع در خانه هنرمندان ایران راه اندازی کرد.

باسمه می کوشد از طریق ارائه محصولات ایرانی، توجه به آثار صنایع دستی و بومی مناطق مختلف ایران، علاوه بر آشنایی مخاطبان با این هنرها به حمایت از کالاهای صرفا" ایرانی و هنرمندان بپردازد.

مجموعه باسمه دومین فروشگاه خود را در سال 1392 در مجتمع پارک پرنس واقع در خيابان شيراز شمالي افتتاح کرد.

لازم به ذکر است بخش کتابفروشی در هر دو فروشگاه بسیار فعال و مورد استقبال بوده و همواره به ارائه جدیدترین عنوان های کتاب ایرانی و خارجی در زمینه های مختلف می پردازد.

همچنين باسمه از ابتداي سال 97 به طور مستمر نمايشگاه هايي با عنوان "اتفاق" را برگزار كرده و به نمايش و معرفي آثار شاخص هنرمندان نقاش، سراميست، مجسمه ساز، جواهرساز و ساير رشته هاي هنري  و كاربردي مي پردازد.

باسمه تنها یک فروشگاه نیست، پلی است میان هنرمندان خلاق امروز و دوستداران هنر.

 سلیقه ایرانی در زندگی ایرانی.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم